AK Partili eski Başkan Kızılseki'den eşine gülümseten mesaj

Eski Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki, Dilek İmamoğlu'nun yağmurlu havada eşiyle birlikte yürüyüş yaptıkları video için eşine ''Şöyle bir yağmurlu bir havada bir gün bana şemsiye tutmadın'' yorumunu yaptı.

AK Partili eski Başkan Kızılseki'den eşine gülümseten mesaj
banner150

Almanya'nın başkenti Berlin’de geçen hafta birtakım programlara katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu yalnız bırakmayan eşi Dilek İmamoğlu, dikkat çeken bir video paylaşmıştı.

Katıldıkları bir program çıkışında yağmurlu havaya rağmen yürüyüş yapan İmamoğlu çiftinin samimi diyalogları, sosyal medyada gündem olmuştu.

Ekrem İmamoğlu'na şemsiye tuttuğu görülen Dilek İmamoğlu espiri bir dille, "İstanbullular için Ekrem Bey'i koruyorum, başkanımız emin ellerde" ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti eski Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki ise Twitter hesabından eşini etiketleyerek, ''şöööyle yağmurlu bir havada birgün bana şemsiye tutmadın'' diyerek gülümseten bir yazı paylaştı.

Ardından CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili ise, ''Birde adamı beğenmezsiniz. Helal olsun sana'' dedi 

İşte o mesaj:

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.