AK Parti Sözcüsü Ünal: 'Asla korkmayacağız!'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesince yaptırılan Canlı Hayvan Borsası'nın açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin şu anda maruz kaldığı en temel şeyin bu milletin öz güvenine yapılan saldırı olduğunu söyledi.

AK Parti Sözcüsü Ünal: 'Asla korkmayacağız!'
banner150

Eğer bu gayret, çaba, çalışma, bu öz güven, yüksek motivasyon, ülkeye duyulan inanç devam ederse, 2023'te, 2053'te ve 2071'de Türkiye'nin çok farklı yerlerde olacağını belirten Ünal, petrol ve doğalgazı kaynağı olmayan Türkiye'nin çok güçlü bir insan kaynağına sahip olduğunu vurguladı. 

Ünal, bugüne kadar birçok krizi aştıklarını, 15 yıldan beri tek bir şeyin mücadelesini verdiklerini dile getirerek, şöyle konuştu:

"Biz, 'devletin yönetiminde karar verici olan milletin kendisidir' diyoruz ve milletin iradesinin hakim olmasının mücadelesini veriyoruz. Biz bugüne kadar bütün krizleri, bütün engelleri de milletin desteğiyle aşıyoruz. Millet arkamızda olduğu için biz bu krizleri aşıyoruz. Bölgesel krizleri tek tek aşarken hep yanımızda milletimizin kendisi vardı. Asla korkmayacağız. Bizim İstiklal Marşımız 'korkma' diye başlıyor. Bu milleti korkutmak istiyorlar, endişelendirmek istiyorlar. Bölgede artık terör döneminden kendilerince bölgeyi dizayn etme dönemine geçmiş bulunuyorlar. Türkiye bunlara izin vermeyecek güçtedir. Türkiye muktedirdir. Türkiye, bölgesinde kendisine rağmen herhangi bir oyun kurulmasına bugüne kadar müsade etmedi, bundan sonra da müsade etmeyecektir. Kendimize ve ülkemize güvenelim."

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.