AK Parti saltanatı mı? Akraba saltanatı mı?

Kahramanmaraş'ın bir ilçesinde büyük skandal, ilçe kadın kolları başkanı belediye başkanının sekreteri mi oldu? Bununla bitmeyen skandalın devamında ise aynı belediye başkanının kayın biraderinin AK Parti ilçe başkanlığına getirildiği belirtildi.

AK Parti saltanatı mı? Akraba saltanatı mı?
banner150

Önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genişletilmiş il başkanları toplantısında AK Parti sırça köşklerde oturan, halka tepeden bakan ve halkın derdiyle dertlenmeyen siyasetçilerin partisi değildir. Aksini düşünen varsa yanlış yerde olduğunu bilmelidir. Partide küskünleri bulup gönülleri almalarını ve 2001 yılından bu yana partiye gönül vermiş insanları tekrar partiye kazandırılmasını” istemesi üzerinden daha 24 saat geçmeden Kahramanmaraş’ta günlerce konuşulacak yeni bir skandal gün yüzüne çıktı.
 

AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI BELEDİYEDE SEKRETER YAPILDI MI?

Kanal Maraş istihbarat servisinin edindiği bilgiye göre, Kahramanmaraş’ın 12 bin nüfuslu bir ilçesinde AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı, belediye başkanının sekreteri olduğu iddia edildi.

Öte yandan AK Parti’ye ciddi bir zarar verecek şekilde davranan belediye başkanı hakkında vatandaşların; “kendi cumhuriyetini mi kuruyor? söylemleri ile ilçenin çalkalandığını belirtmeleri ve AK Parti İlçe başkanlığına kendi kayınbiraderinin getirilmesini sağladığı, halasının oğlunun ise meclis üyesi yapıldığı, bu ilçe böyle olmamalıydı” diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.
 

BAŞKAN, O ARAÇ SENİN DEĞİL MİLLETİN

Kanal Maraş istihbarat servisinin edindiği diğer bir bilgi ise, bu ilçenin belediye başkanı komşu bir ilçede ikamet ettiği ve o ilçeye gidip gelirken siyah plakalı makam aracını kullandığı bilgisine ulaşıldı. Başkanın bu tutumuna vatandaşlar çok büyük tepki gösterirken, başkanın bu tepkilere kulak tıkaması ise dikkatlerden kaçmadı.
 

DÜĞÜNDE SİLAH SIKMAK ADET MİDİR?

Konuşulan bir başka iddia ise, Kahramanmaraş’ta yapılan güvenlik toplantısında silah taşınmasın deyip ertesi gün bir düğünde silah sıkması sonucunda, kendisini uyaran o ilçenin emniyet güçlerine “Haddini bil ben buranın seçilmiş başkanıyım. Bir düğünde silah sıkmak bizim âdetimizdir” dediği iddia ediliyor.
 

AK PARTİ İL YÖNETİMİ NE YAPACAK?

Kamuoyunda AK Parti İl Yönetiminin ve Milletvekillerinin bu olayları bildiği halde suskun kaldığı iddia edilirken, son dakika olarak Ankara Kulislerinden edinilen bilgiye göre Genel Merkez tarafından bu ilçe ile alakalı rapor istendiği ve rapora göre Genel Merkezin bu ilçeye bir yaptırım uygulayıp uygulamayacağı ise merak konusu oldu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Düşün artık Milletin yakasından...
Düşün artık Milletin yakasından... - 9 ay Önce

Ak Partiye oy kaybettirenler bunlar. Külliyede danışman olanların yakınları, milletvekili yakınları, siyaseten bir yerlerde olanların yakınlarının kanun tanımaz keyfi uygulamaları yüzünden millet bıkmış durumda. En son Kahramanmaraş'ta yaşanan Sayın Cumhurbaşkanımızın başdanışmanı S.T. beyin kardeşinin yaptıkları ortada millet bıkmış usanmış. İşin özeti Sayın Cumhurbaşkanımızın bu konulara el atıp kökünden çözmesi gerekli yoksa millet bıkmış bunların elinden usanmış.....

Mehmet Ali
Mehmet Ali - 9 ay Önce

Mustafa bey saltanat başlayalı yıllar oldu. Unutmamak gerekir; BALIK BAŞTAN KOKAR.

fuat yardımcı
fuat yardımcı - 9 ay Önce

kardeşim her seçilen belediye başkanı için karalama kampanyası moda oldu ekin özünde belediyeye alınan kadın kolları başkanı 2 aylık çocuğunu başkasına bırakarak köy köy dolaşarak ak parti davası için çalışma yaptı o hak etti Bilal başkana gelince o adam bir taşın üstüne bir taş da ben koyamam mı diyerek çaba sarf ediyor biz Ekinözü belediye başkanımızdan memnunuz her zamanda Bilal başkanın yanındayım

Celali
Celali - 9 ay Önce

Eksik yazmışsınız. Daha çok haber yaparsınız Ekinözüyle ilgili.

Ahali
Ahali - 9 ay Önce

Ver Coşkuyu

EKİNÖZÜ Hayranı
EKİNÖZÜ Hayranı - 9 ay Önce

İlhan Eker denen aciz amcanın oglunu karalamak kötülemek için bu tür şirkeflige pisliğe gerek yok tüm EKİNÖZÜ senin ne tür bir insan olduğunu çok iyi biliyor Bilal Eker istediğini yapmadı başkan yardımcılığı istedin vermedi menfaatine çıkarına ters geldi seni adam yerine koymadı diyemi böyle karalama yapıyorsun ucuz basit bozuksun senin kanın bozuk demekki akrabayı tutacağına kollayacagına senin yaptığına bak
O dediğin Yolu den kapattın benim arsamin içinden gidiyor diye Ramazan demirciy le küs olduğun için ordan gemesin diye senden ne beklenir geride çıkmışsın lafa liga yapıyorsun bu ne nane Bu Ne turşu menfaatine çıkarına işine gelmeyince çamur atmak kolay Bilal Eker Başkan geldiği günden beri elinden gelenin fazlasını yapıyor memleket için hodri meydan kamuoyu yapılsın Adam gibi adam memleket için çalışıyor çırpınıyor bizler memmunuz çekemeyenler çamur atmaya gerek yok herşey açık belediyenin gelir giderlerine bakabilirsiniz Her 4.aydan beri Ekinözü belediyesi tasarruftan dolayı her Ay karda Boş beleş lafa liga yapmaya gerek yok
Dik dur BAŞKANIN fırsat Verme Arkandayız

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.