AK Parti'li vekil Özdemir'den Kanal Maraş'a ziyaret

Milletvekili olmasının ardından yaptığı başarılı çalışmalarla takdir toplayan özverisi ile dikkat çeken AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir Kanal Maraş'ı ziyaret etti.

AK Parti'li vekil Özdemir'den Kanal Maraş'a ziyaret

2014 yılında kurulan ve Kahramanmaraş'ın en çok izlenen bağımsız haber sitelerinden biri hale gelen Kanal Maraş'a ziyaretler sürüyor. Milletvekili olmasının ardından yaptığı başarılı çalışmalarla takdir toplayan Av. Ahmet Özdemir, Kanal Maraş'ı ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Özdemir'i Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Karaaslan karşıladı. Hoş sohbetler eşliğinde gerçekleşen ziyarette AK Partili vekil, Karaaslan'a Kanal Maraş'ın yayın hayatında başarılar dilerken, Karaaslan ise bu nazik ziyaretten ötürü teşekkür etti. 

Kanal Maraş'a çalışmalarından dolayı teşekkür eden Özdemir "Milletvekillerimizle, parti yöneticilerimizle, belediye başkanlarımızla Kahramanmaraş'a hizmet için çalışıyoruz. İnşallah kent adına güzel işlere imza atacağız. AK Parti ailesi olarak Kahramanmaraş için durmadan yorulmadan çalışacağız ve çalışmalara devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

c
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat 46
Kürşat 46 - 1 yıl Önce

Ver mehteri

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.