AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ofisi'nden Kahramanmaraş Kalesi açıklaması

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ofisi, Kahramanmaraş Kalesi'nin kapalı olması sebebiyle mesaj yayımladı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ofisi'nden Kahramanmaraş Kalesi açıklaması

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri yayımlamış olduğu mesajda;

"AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak milletimizin talep ve beklentilerini dinlemek ve gündeme gelen konularda gerekli araştırmayı yaparak  topluma sağlıklı bilgi ulaştırmak ve aksayan bir yön var ise müdahil olmak, bundan öncekilerde  olduğu gibi bundan sonra da  öncelikli görevimiz olmaya devam edecektir.

Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal, Milletvekillerimiz ve İl Başkanımızın girişimleriyle Kahramanmaraş Kalesi’nin açılması İçin gereken çalışmalar başlatıldı.

Kahramanmaraş’ta turizm potansiyeli açısından önemli bir yere sahip olan Kahramanmaraş Kalesi restorasyon ve çevre düzenlemesi projesi kapsamında halı hazırda ziyarete kapalı duruyor. 
Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunda “Bayrak Olayı” Anadolu'da Milli Mücadelenin fitilinin ateşlenmesiyle de öne çıkan, kent merkezine hakim tepede bulunan kalemiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinasyonunda restore edilmişti. 
Tarihi Kahramanmaraş Kalemizin peyzaj çalışmasını da Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz yapacak, en kısa sürede şehrimizin ve şehrimizi ziyarete gelen turistlerin ziyaretine açılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet karakulak
Ahmet karakulak - 10 ay Önce

Bunun neresi bi açıklama ya 2 seneden beri bi restora bitmezmi be kimi kandırıyorlar restoraymış ne restoraymış be bitmedi gitti restora dedikleri surları yeniliyorlar bakalım ne olacak biddi derler çıkalım bakalım 2 senede ne restorası yapılmış yoksa başka neler dönüyor

SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.