AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Özdemir: Kahramanmaraş'ımız bu organizasyonla daha çok tanıtılacak

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Kitap ve Kültür Fuarı'nın açılışının 3'üncü gününde AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Ahmet Özdemir, 'Kahramanmaraş'ımız bu organizasyonla daha çok tanıtılacak diye düşünüyorum' ifadelerine yer verdi.

Kahramanmaraş'ta bu yıl 5'incisi düzenlenen Kitap ve Kültür Fuarı'nın 3'üncü gününde katılım yapan AK Parti Kahramanmaraş milletvekili önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Ahmet Özdemir yapmış olduğu açıklamada;

'Her geçen yıl daha da güzelleşen, daha çok insanın ziyaret ettiği daha çok yayınevinin burada stand açtığı uluslararası bir fuar haline geldi. Onun için öncelikle bunun şehrimize olan katkısını çok önemsiyorum daha sonra da kahraman şehrimizdeki hemşehrilerimi, kardeşlerimi bilgiye olan isteğini de görünce bu beni çok memnun etti. Bende bu fırsatı değerlendireyim, bu keyiften faydalanayım diye bugün eşim ve oğlumla geldim. Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyoruz, çok güzel bir imkanı hemşehrilerimize sunmuş inşallah Kahramanmaraş'ımız bu organizasyonla daha çok tanıtılacak diye düşünüyorum.'

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 18:19
YORUM EKLE