AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı görevden alındı

AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur, görevden alındığı bildirildi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı görevden alındı

AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur, görevden alındı. Cesur, yaptığı ilk açıklamasında "Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızla Yaptığımız İstişareler sonucu ayrılıyorum." dedi.

AK Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'la yol yürümekten ve bu davaya hizmet etmekten gurur duydum ve duyacağım. Şehrime, ülkeme ve milletime bulunduğum her konumda hizmet etmeye de inşaallah devam edeceğim. Yaklaşık ikibuçuk yıldır yürütmekte olduğum Ak Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimden Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızla yaptığımız istişareler sonucu ayrılıyorum. Bu süreçte birlikte yol yürüdüğümüz tüm dava arkadaşlarıma emek, çaba ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun."

Alınan bilgiye göre; İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cesur, İl binasında partililerle vedalaşırken gözyaşlarına hakim olayarak ağlayarak veda etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 16:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gitti
Gitti - 1 yıl Önce

Ak partiyi temsil edemiyordu. İyi bir karar olmuş. Özellikle havaalanından giden eski müdiresine çok sahip çıktı. Ne kadar Ak Partili varsa birlikte zulmettiler

Ah alma
Ah alma @Gitti - 1 yıl Önce

Neler neler yaptılar ikisi de yalan dolanla geldikleri gibi gittiler.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.