AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Avşaroğlu oyunu kullandı

AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, Fatih İlkokulu'nda oyunu kullandı.

AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri için Fatih İlkokulu'nda sandık başına gitti. 1085 numaralı sandıkta oyunu kullanan Avşaroğlu, seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Sandık görevlileri ve vatandaşlarla sohbet eden Avşaroğlu, "Yoğun bir seçim dönemi geçirdik. Çalışma dönemi içerisinde, teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Gençlik kollarımız, kadın kollarımız, tüm teşkilatımız sahada sıkmadık el çalınmadık kapı bırakmadık çok şükür kazasız, belasız bu günlere geldik. Yaptığı çalışmalardan dolayı da Necati Okay Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde de inşallah hizmetlerine kaldığı yerden devem edecektir. Ben tekrar seçimlerimizin ilçemize, ilimize, ülkemize ve gönül coğrafyamıza hayırlı olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımız oy kullanmaya davet ediyoruz."  diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.