Ahmet Özdemir'den, CHP'li Öztunç'un su zam mı iddialarına cevap!

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Av. Ahmet Özdemir, CHP Milletvekili Ali Öztunç'un 'Kahramanmaraş'ta su fiyatlarına zam yapıldı' iddialarına Meclis'te cevap verdi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Meclis'te yaptığı konuşmada Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Belediyesi'nin su fiyatlarında örtülü yüzde 18 zam yaptığını söylemişti. 

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, CHP Milletvekili Ali Öztunç'un 'Kahramanmaraş'ta su fiyatlarına zam yapıldı' iddialarına cevap verdi.

Milletvekili Ahmet Özdemir Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; 

"Kahramanmaraş'ta su fiyatlarına her hangi bir zam yapılmadığı gibi büyükşehir belediye başkanımızın ilk icraatı Kahramanmaraş'ta ihtiyaç sahibi ailelerde kişi baş 2.5 ton ücretsiz su verilmeye başlanmıştır. İftarla ilgili Elbistan'da iftar verilmediğini söyledi bilgi eksik btün Kahramanmaraş'ta toplu iftar verilmiyor. Çünkü iftar bedellerini ihtiyaç sahibi ailelere yerinde, ailelerin bulunduğu evlerde vermek yöntemiyle bir değişikli yapıldı. O nedenle sadece Elbistan'da değil Kahramanmaraş'ın tamamında toplu iftar verilmiyor"

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 13:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

Yerel seçimler bitti geçti.Artık bu şehrin sorunlarının gündeme gelmesi gerekiyor. Bu şehrin insanları sorunlarını , yapılacakları gündeme getirmeli. Çoğu vatandaş sadece geriden izliyor. Herkes bir sorunu gündeme getirse ve çözülmesi için uğraşsa bu şehir çok daha çabuk kalkınacak. Ekonomik hareketlilik olacak.

maraşlı
maraşlı - 1 yıl Önce

nasıl suya zam yapılmadı geçen ay 1,75 olan tonaj 2,11 olmuş nasıl zam yapılmamış oluyor??

Halit
Halit - 1 yıl Önce

Yapılan zammın nesini savunuyorsun Özdemir?
Antep'e su verin ama Antep'ten pahalı su kullanın
Atın bu millete kazığı bakalım seçim bitti başka seçimlerde görüşmek üzere...

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.