Ah be Muhammet Bey! Sen bizi ispatlayamaz mı sandın?

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ın kardeşi ve danışmanı Muhammet Kılıç, Kanal Maraş hakkında kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelmiş ve iftira boyutuna varacak iddialarda bulunmuştu. Genel Yayın yönetmenimiz Mustafa Karaaslan’da bugün köşesinde bu konuya açıklık getirerek olaylı danışman ile yazışmalarını paylaştı.

Ah be Muhammet Bey! Sen bizi ispatlayamaz mı sandın?
banner150

Her fırsatta çektiği videolar ve paylaşımlar ile olaylı danışman unvanını alan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ın kardeşi Muhammet Kılıç, gündemi boş bulup, önceki gün kendi sosyal medya hesabından isim vermeden Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Karaslan’ı hedef alarak: “Şahsımı hedef alan bu zatı muhterem kalemini tehditle kullanan bir  tetikçidir” başlığı ile yazı yazmıştı. 
Yazısını bir üst perdeye çıkaran olaylı danışman yine hızını alamayan araba gibi: “Para ile haber yapılmaz Karaaslan, sen beni tehdit ettiğin gün den bu yana şahsım seni tetikçi olarak bilir. Eğer bu söylediklerimde yalan, dolan, iftira ve bühtan varsa hodri meydan azdan az çoktan çok. Haydi beraber iletişim daire başkanlığına gidelim” demişti.

KARAASLAN HEPSİNE TEK TEK CEVAP VERDİ

Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Karaaslan’da danışman Muhammet Kılıç’ın iletişim başkanlığına gidelim sözüne istinaden bir köşe yazarak, konuşmaları yayınladı. Konuşmalarda araba gibi 200 KM hızla giden bay Muhammet: “İstanbul seçimlerinde kendi gibi 3 danışman daha olsa seçimler kazanılır” dediği ortaya çıktı. Başta İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım ve kadrosu, daha sonra da oy veren insanları hiçe sayan danışman Muhammet, vekil olan ağabeyi İmran Kılıç’ın son ana kadar üçüncü sırada olduğunu, ağabeyinin de listenin alt sıralarını doğru yazılmasını da denge liste olarak değerlendirdi.

AH BE MUHAMMET BEY SEN YANLIŞ KİŞİ İLE UGRAŞTIN

80 ve 90’lı yıllarda gazetecileri susturmayı en büyük icraat olarak gören zihniyetin devamı olan danışman Muhammet’e en büyük Tokat’ı Kaaraslan vurdu. Danışman Muhammet’in iletişim daire başkanlığına gidelim teklifini, bu kadar beklemeye gerek yok hemen yazdıkların ile başlayalım diyen  Karaaslan, şu bilgileri köşesinde yazdı:

“Beni bir gün aradı şöyle tehditte bulundu; Olumsuz bir haberinizi yapacağım, bana elektrik, su, doğalgaz olarak dön'
Eğer bu söylediklerimde yalan, dolan, iftira ve bühtan varsa, hodri meydan, azdan az, çoktan çok, haydi beraber iletişim daire başkanlığına gidelim. Telefon döküm ve konuşmasını çıkartalım.
Eğer yalanım varsa imamlıktan istifa ederim. Danışmanlıktan istifa ederim. Aldığım tüm maaşları devletime iade ederim.
Şimdi bu müptezel madem, telefon döküm ve konuşmasını çıkaralım diye yazmış ya!
Bizim içinde sakınca yok…
İletişim daire başkanlığına gitmek için zaman harcamayalım...
Ben buradan, Müptezel izin verdiğine göre bir kaçını yayınlayayım…
Ha ne dersiniz...
Mesela İstanbul seçimleri için bu Müptezel ne demiş:
İstanbul Milletvekillerinin bir, ikisi, kendi gibi taşın altına gövdesini koyacak 3 danışman bulsalar İstanbul seçimini kazanır diyor
Yani…
AK Parti’nin İstanbul Milletvekillerinin danışmanlarında iş yok demeye getiriyor…
Kendisi çok büyük danışman ya!”

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.