ABYB Kahramanmaraş Temsilciliği'ne Muhammet Özer atandı

Bölgenin tanınmış muhabirlerinden Kahramanmaraş İHA İl temsilcisi Muhammet Özer Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Akyol tarafından Kahramanmaraş İl Başkanlığı görevine atanmış bulunmaktadır.

ABYB Kahramanmaraş Temsilciliği'ne Muhammet Özer atandı
banner150

Kahramanmaraş’ın tecrübeli ajans muhabirlerinden olan Muhammet Özer yeni görev tevdi edildi. Yaklaşık 20 yıldır basın sektöründe yer alan İHA İl muhabiri Özer Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Merkezi tarafından Kahramanmaraş il temsilciliğine atandı.

Özer yapılan görev taksimini Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Akyol’un elinden alarak basının problemlerini bildiğini ve bu kapsamda medyada yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri Kahramanmaraş’ta da uygulamayı planladıklarını söylerken bu göreve layık görüldüğü için ABYB Genel Başkanı Salih Ergül ve ABYB Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Akyol'a teşekkür etti. 

Ayrıca Özer "ABYB Kahramanmaraş şubesi olarak tüm çalışmalar ve faaliyetler bundan sonraki dönemde kamuoyu ve medya çalışanlarına objektif olarak paylaşılacaktır." dedi.

Kanal Maraş Ailesi olarak Özer'e bu görevde başarılar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.