9 Ocak 2019 Çarşamba günü Kahramanmaraş Onikişubat ve Dulkadiroğlu'nda kar tatili var mı?

9 Ocak 2019 Çarşamba günü Kahramanmaraş'ın hangi ilçelerinde eğitime ara verildi? Kahramanmaraş'ın Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde bugün okul var mı? İşte bütün detaylar haberimizde...

9 Ocak 2019 Çarşamba günü Kahramanmaraş Onikişubat ve Dulkadiroğlu'nda kar tatili var mı?

9 Ocak 2019 Çarşamba Kahramanmaraş'ın kar tatili olan ilçeleri Afşin, Elbistan, Göksun, Ekinözü, Nurhak, Çağlayancerit, Andırın tüm okullar bugün tatil. Şehir merkezi ve köy okullarımız dahil olmak üzere bugün yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İl Milli eğitim Müdürlüğünden yapılana açıklamada kent merkezi dahil 11 ilçede bugün itibariyle 1 gün eğitime ara verilmiştir.

VATANDAŞLARDAN BÜYÜK TEPKİ

Bu sabah öğrencilerin okula gittikten sonra Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde tüm okulların tatil haberi gelmesi üzerine vatandaşlar büyük tepki gösterdi. Vatandaşların büyük tepkisi ile karşılaşılan bu habere niye akşamdan tatil edilmedi diye sitem dolu sözler sarfedildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 10:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
ENES
ENES - 11 ay Önce

Çocuklarımız yollarda rezil olduktan sonra ne tatili be.!
Öğrencilerin bütünü okuldan geri çevrildi. YAZIK

Nurgül Zeynep
Nurgül Zeynep - 11 ay Önce

Tatil açıklaması biraz erken yapılmadı mı??? Tüm öğrenciler bu karda okula gidip geri dönmek zorunda kalmazlardı!!!!!

ilter
ilter - 11 ay Önce

dulkadiroğlunda saat 7 de dersi başlıyor çocuğumun.(okul 2 li eğitim veriyor) kar tatili haberi saat sekizde geliyor. yazık değil mi bu millete. kar geceden yağdı,sabah yağış olsa anlarım. neden erkenden duyurmuyorsunuz. memleketin bürokratı dahi sorumsuz

Ah ah..
Ah ah.. - 11 ay Önce

Yollar kapanacak bir kar yağmadı ki ,gereksiz ve geç açıklanan tatil..zaten bu cocuklar okullarina ulasmislar.. gidemeyecek durumda yollar karla dolu degil ki .. sonra da niye türkiye eğitimi geride falan filan ?

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.