5 yıllık eşine dehşeti yaşatan koca Kahramanmaraş'ta yakalandı

İstanbul Sancaktepe'de kıskançlık yüzünden 5 yılık eşinin vücudunu kızgın bıçakla dağlayarak yakan koca Kahramanmaraş'ta yakalandığı bildirildi.

5 yıllık eşine dehşeti yaşatan koca Kahramanmaraş'ta yakalandı
banner150

Milliyet'ten Fırat Zengin'in haberine göre, Sancaktepe, Sarıgazi’de önceki gün yaşanan olayda, 5 yıllık evli 2 çocuk annesi Eda A., akşam saatlerinde kocasıyla tartışma yaşadı.  Kıskançlık sebebiyle yaşandığı öğrenilen tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu, önce eşini çocuklarıyla birlikte bir odaya kapatan Mert A. daha sonra ocakta kızdırdığı bıçakla karısının sırtını, bacaklarını ve kollarını dağladı.

MAĞDUR KADIN KOCASINDAN ŞİKAYETÇİ
Dehşet olayın, görüntü incelenmesi sonrasında Sancaktepe Sarıgazi’de yaşandığını ancak emniyete yada savcılığa işkenceyle ilgili herhangi bir başvuru yapılmadığını tespit eden ekipler, adresine ulaşıp evine gittikleri Esra A.nın ifadesini aldı. Resen başlatılan soruşturmada ilk ifadesinde eşinden korktuğu için şikayetçi olmak istemediği öğrenilen Eda A.nın ,daha sonra polislerin koruma tedbiri garantisi sonrasında kocasından şikayetçi oldu.

KÖYDE YAKALANDI
İfade sonrasında şüpheliyi yakalamak için harekete geçen İstanbul polisi ise, Mert A.’nın Kahramanmaraş Afşin’de bir köyde olduğunu belirledi. Bunun üzerine yapılan yazışmalar sonucu şüpheli saklandığı adreste yakalanıp gözaltına alındı.

Kasten yaralamadan alkollü araç kullanmaya, polise mukavemetten yine polise saldırıya ve uyuşturucu kullanıp satmaya kadar 5 ayrı suçtan kaydı olduğu belirlenen ve Kahramanmaraş Emniyetinde tutulan Mert A.nın SEGBİS (Sesli ve Görüntü Bilişim Sistemi) ile ifadesinin alınacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.