4 yaşındaki çocuk aqua parkta boğularak öldü

İzmir Özdere İlçesi'ndeki Aquapark'ta 4 yaşındaki Başer Arges Kaya boğularak can verdi. Başer'in cenazesi Adli Tıp Morgu'ndan alınarak Kahramanmaraş'ta son yolculuğuna uğurlandı.

4 yaşındaki çocuk aqua parkta boğularak öldü

İzmir'in Menderes İlçesi Özdere mevkiinde 5 yıldızlı otelde anne ve babasının bir anlık dalgınlığı sırasında aqua park şeklindeki havuza giren 4 yaşındaki Türk asıllı İngiliz vatandaşı Başer Arges Kaya, havuzun dibinde baygın halde bulundu. Havuzdan çıkarılan küçük Başer, ilk müdahele yapıldıktan sonra Selçuk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak küçük Başer yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı.

MÜŞTERİLER FARK ETTİ

Olay, geçtiğimiz Perşembe günü Özdere otelin aqua park havuzunda yaşandı. Londra'dan tatile gelen Sinan Kaya ve eşi Gülbahar Kaya, 4 yaşındaki oğulları Başer Arges Kaya ile birlikte havuz başına indi. Bu sırada anne ve babasının bir anlık dalgınlığından faydanan Başer, 1 metre 20 santim derinliğindeki havuza girdi. Küçük çocuk dakikalar sonra farkedilerek havuzun dibinden çıkarılıp hastaneye kaldırıldı.

CENAZESİ KAHRAMANMARAŞ'TA

Başer yaklaşık 30 dakikalık müdaheleye rağmen hayata döndürülemedi. Başer'in cenazesi ailesi tarafından Adli Tıp Morgu'ndan alınarak Kahramanmaraş'ın Elbistan Gölpınar köyünde son yolculuğuna uğurlandı.

Kaynak: Yeni Asır

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.