34 yaşındaki kadın mide küçültme ameliyatı sonrası öldü

Kahramanmaraş'ta fazla kiloları kurtulmak ve bu nedenle zayıflamak için mide küçültme ameliyatı olan 34 yaşındaki Nesibe Demir yaşamını yitirdi.

34 yaşındaki kadın mide küçültme ameliyatı sonrası öldü
banner150

Olay, Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde meydana geldi. 3 çocuk annesi Nesibe Demir fazla kilolardan kurtulmak için Elbistan Devlet Hastanesi'ne başvurdu.

AMELİYATTAN SONRA RAHATSIZLANDI
Burada  mide küçültme ameliyatı olan Demir, ameliyattan kısa bir süre sonra rahatsızlanarak hastaneye yeniden başvurdu. 

MALATYA'YA GÖNDERİLDİ
Durumu ağırlaşan kadın, sevk edildiği Malatya Turgut Özal Araştırma Hastanesi'nde bağırsaklarında sızma olduğu belirlenince tekrar ameliyat edildi.

Yapılan tedaviye cevap vermeyen genç kadın, ameliyattan sonra hayata gözlerini yumdu.

GERİDE 3 ÇOCUK KALDI
Ancak talihsiz kadın 19 Temmuz'da yaşamını yitirdi. Geride gözü yaşlı bir eş ve 3 çocuk bıraktı. Çocukları İrem (13), İsmail (4) ve İpek'in (3) sürekli annelerini sorduğunu söyleyen Nesibe Demir'in eşi Kasım Demir (40) sorumluluğu olanlar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.

"KALBİ DURDU"
Eşini kaybeden Kasım Demir, "Eşime yapılan tetkiklerde mide fıtığı olduğu ortaya çıktı. Mide fıtığı ameliyatı ile birlikte doktorlar midesini de küçülttü. Ancak ilerleyen günlerde kötüleşmeye başladı. Yeniden ameliyata alındı. Durumu düzelmediği gibi daha da kötüye gitti. Doktoru akciğeri ile böbreklerinin zayıfladığını, tam kapasite ile çalışamadığını söyledi. Eşimin ameliyat sonrası kalbi durdu" dedi

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.