23 yaşındaki Rümeysa, biriktirdiği 5 bin lirayı kampanyaya bağışladı

Kahramanmaraş'ta yaşayan Rümeysa Demir (23) umreye gitmek için biriktirdiği 5 bin lirayı, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı.

23 yaşındaki Rümeysa, biriktirdiği 5 bin lirayı kampanyaya bağışladı

Kahramanmaraş’ta yaşayan Rümeysa Demir, ailesiyle birlikte kutsal topraklara gitmek için bir yıl boyunca para biriktirdi.

5 BİN LİRA BAĞIŞ YAPTI
Bu yıl umreye gitmeyi beklerken dünya genelinde patlak veren ve ülkemizi de olumsuz etkileyen korona virüs sebebiyle başlatılan milli dayanışma kampanyasına duyarsız kalmayan Rümeysa Demir, topladığı paranın 5 bin lirasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı yardım kampanyasına bağışladı.

"UMREYE GİDEMEYECEĞİM BU BAĞIŞI YAPTIM"
Devletimiz var olsun” diyen Rümesa Demir, “Ülke olarak zor süreçten geçiyor ve hastalıkla uğraşıyoruz. Geçen yıl ise benim ailemle birlikte umre planlarım vardı. Ufak tefek birikimlere başladım ve umreye gidemeyeceğim için biriktirdiğim parayı devletimize bağışladım. İnşallah bir nebze olsa da desteğimiz olur. Devletimiz var olsun biz bize yeteriz Türkiyem” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.