Kahramanmaraş'ta engelli, hamile ve dört yaş altı çocuğu bulunan kadın kamu çalışanlarına idari izin verildiği bildirildi.

Türkiye genelinde etkisi altına alan kar, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Kahramanmaraş'ta etkisini iyice artıran kar, ulaşım sorunlarını beraberinde getirdi. Akabinde bir dizi önlem alan valilik, kamu çalışanları için de duyuru yayınladı.

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ateş'ten iktidara peş peşe sorular! CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ateş'ten iktidara peş peşe sorular!

Kahramanmaraş Valiliği  kamu çalışanlarının izinli olup olmadığı ile ilgili açıklamada bulundu. Peki yarın kamu kurumları tatil mi? Kahramanmaraş'ta kamu çalışanları izinli mi? 265 Ocak 2022 bugün memurlara tatil mi? İşte detaylar…

Valilik tarafından yapılan açıklamada, "1. Olumsuz kış koşulları devam ettiğinden; İlimiz genelinde engelli kamu görevlileri ile hamile ve 4 (dört) yaş altı çocuğu bulunan kadın kamu görevlilerinin 26.01.2022 Çarşamba günü 1 (bir) gün süreyle idari izinli sayılmasına ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kreş, gündüz bakım evi ve çocuk kulüpleri ile rehabilitasyon merkezlerinin de aynı tarihte tatil edilmesine karar verilmiştir" ifadelerini kullandı.