İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel'in yayınladığı "Bize her yer deplasman" isimli video beğenildi.

AK Partili Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kentte öne çıkmak için KMBB'nin musluğunu sonuna kadar açtı.

Kahramanmaraş'ta gömülü altın için harekete geçildi! Poşete ve beze sarılarak gömülmüş Kahramanmaraş'ta gömülü altın için harekete geçildi! Poşete ve beze sarılarak gömülmüş

Seçimler öncesi Kahramanmaraş'ın sorunlarını bildiğini ve çözeceğini iddia eden, göreve geldikten sonra çözüm üretmek bir yana işleyen düzeni de bozan Güngör, sürekli dile getirdiği, "tasarruf" sözlerinin aksine KMBB büçtesini boş işlerde kullanmaya başladı.

Kahramanmaraş'ın yılan hikayesine dönen stadyum projesi vatandaşların tepkisini çekerken, KMBB Başkanı Hayrettin Güngör'ün aylar önce yaptığı basın toplantısında yeni stadyum temelinin Temmuz ayında atılacağını ifade etmişti. Ancak ortada ne çalışma var ne de stadyum ile ilgili gelişmeler.

'Çürük raporu' gerekçesiyle maraton tribünü yıkılan 12 Şubat Stadyumu'na, yeni stadyum yapılana kadar maçların oynanması için portatif tribün yapılması için çalışmalar devam ediyor.

AHMET ÇABUKEL'DEN GÖNDERMELİ ÇALIŞMA

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, KMBB Başkanı Hayrettin Güngör'ün hezimeletlerini hatırlatan "bize her yer deplasman" adlı bir reklam çalışması niteliğinde video yayınladı.