Koronavirüs vaka sayılarında ilk sırada olan İstanbul için yeni düzenleme kararı geldi.

İstanbul’daki mağaza ve dükkanların kapanış saatiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Son günlerde hızla yükselen vaka sayılarında İstanbul ilk sırada yer alıyor.

İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile yaptığı görüşmenin detaylarını paylaştı.

Avdagiç sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "İstanbul Valimiz ile yapılan son görüşmede alınan bilgiye göre tüm mağaza ve dükkanların kapanma saati 17.30 olacaktır" dedi.

Sokak ortasında tartıştığı genç kadını boğazından bıçakladı! Sokak ortasında tartıştığı genç kadını boğazından bıçakladı!

Avdagiç, ilk paylaşımında “İstanbul Valimiz ile yaptığımız görüşmeler sonunda Valiliğimizin talepleri doğrultusunda; AVM ile cadde mağazalarının kapanma saati 17.00, semt dükkanlarının kapanma saatinin 17.30 olarak belirlenmiştir. Bu zor dönemde vakaları azaltmak için fedakarlık gerekiyor” ifadelerini kullanmıştı...

İstanbul'da mağaza ve dükkanların kapanış saati değişti Şekib Avdagiç, son paylaşımında ise İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile yapılan görüşmeyle ilgili açıklamada bulundu.

Avdagiç, “İstanbul Valimiz ile yapılan son görüşmede alınan bilgiye göre tüm mağaza ve dükkanların kapanma saati 17.30 olacaktır” dedi.

Avdagiç, paylaşımında “Bu sayede mesai çıkışından sonra sokağa çıkış yasağı öncesi alışveriş için makul bir süre sağlanmıştır. Pandemiyi beraber yeneceğiz” mesajına da yer verdi. İşte İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç'in o paylaşımı;