İrem Derici'yi taciz ettiği iddia edilen Kahramanmaraşlı Erol K.'nın çiçekle İrem Derici'nin kapısının önünde beklemesiyle ünlü şarkıcıyı paniğe sokmuştu. Son dakika haberine göre, Erol K. hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı İrem Derici’ye sosyal medya hesabından taciz mesajları atan ve evinin önüne gelerek, şarkıcıya aşık olduğunu söyleyen Erol K., Derici’nin şikayeti üzerine gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Kahramanmaraşlı Erol K., serbest bırakılmasının ardından yeniden Derici’nin evinin civarında görüntülendi. 

İDDİANAME HAZIRLANDI
Şarkıcı Derici, Erol K., isimli şahsın tekrar evinin etrafında görülmesi nedeniyle sosyal medyadan tepki gösterdi. Yaşanan olayın ardından harekete geçen İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Savcılığı tarafından, Derici’yi taciz ettiği iddia edilen Erol K. hakkında iddianame hazırladı. 

Ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye akılalmaz soru! Şok olacaksınız Ünlü psikolog Esra Ezmeci'ye akılalmaz soru! Şok olacaksınız

CİNSEL TACİZ VURGUSU YAPILDI
İddianamede, Erol K.’nın Derici’ye 3 Haziran ile 6 Ağustos tarihleri arasında gönderdiği mesajlarda, ‘Günaydın aşkım, seni seviyorum, iyi geceler aşkım’ ifadelerini kullandığı kaydedildi. Erol K.’nın 22 Ağustos’ta Derici’nin evine gittiği ve hizmetlisine ‘İrem Hanıma aşığım’ dediği bilgisi de iddianamede yer aldı.

26 Ağustos’ta Derici’nin evine bir kez daha gittiği ve Derici’nin bu şahıstan şikayetçi olduğunun belirtildiği iddianamede, Erol K.’nın şarkıcı Derici’ye mesaj atması ve evine gitmesi nedeniyle cinsel tacizde bulunduğu vurgulandı. 

İddianamede şüpheli Erol K.’nın ‘cinsel taciz’ suçundan 4 ay 15 günden 3 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi