Instagram

INSTAGRAM DONDURMA NASIL YAPILIR?

Facebook'un bünyesinde barındırdığı ve dünyada milyarlarca kişi tarafından kullanılan Instagram hesabını geçici olarak kapatma diğer adıyla Instagram dondurma işlemine denir. Instagram hesabınızı geçici süreliğine kapatıp istediğiniz zaman geri açmanızın mümkün olduğu bir işlemin adıdır. Son zamanların en popüler konusu haline gelen Instagram dondurma linkini sizlerle paylaşıyor ve nasıl yapıldığı hakkında sizlere adım adım anlatmaya çalışacağız.

Instagram dondurma linkine tıkladıktan sonra aşağıdaki size sıraladığımız adımları sırasıyla uygulayarak Instagram dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Dondurma Linki: https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/temporary/

1

Instagram hesabınızı silmek için öncelikle bilgisayardan ya da cep telefonunuzun tarayıcısından yukarıdaki linke tıklamanız gerekiyor.

2

Linke tıkladıktan sonra açılan tarayıcıda oturumunuz açıksa devam edebilirsiniz. Oturumunuz açık değilse oturum açın ve tekrar aynı bağlantıya gidin.

3

Karşınıza çıkacak olan “Hesabımı Sil” sayfasında karşınıza silme sebeplerinizi seçebileceğiniz bir alan çıkacak.

4

Bu seçeneklerden Instagram hesabınızı neden silmek istediğinizi seçmelisiniz.

5

Seçiminizi yaptıktan sonra açılacak olan sayfada karşınıza gelen boş kutuya şifrenizi girin ve kırmızı ile yazılmış olan “Hesabımı kalıcı olarak kapat” butonuna bastıktan sonra Instagram hesabı silme işleminiz böylece tamamlanmış olacak.

6

Instagram hesabınızı silmeden önce bilmeniz gereken en önemli nokta, sildiğiniz hesaptaki kullanıcı adını yeniden açacağınız farklı bir Instagram hesabında kullanamazsınız.

INSTAGRAM İLE İLGİLİ HABERLER

instagram ile ilgili merak edilenler.