Oyuncu Cavadzade sosyal medya hesabından eski yıllara ait fotoğraflarını paylaştı ve altına da son derece önemli satırlar yazdı.

Ceylan'ın kızı Melodi'nin son haline bakın Ceylan'ın kızı Melodi'nin son haline bakın

Sadece oyunculuğuyla değil aynı zamanda güzelliğiyle de kendisinden söz ettiren oyuncu Nesrin Cavadzade yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık haber oluyor.

Cavadzade son olarak kendisi hakkında yapılan fit görüntüsünün sırrı şeklindeki haber sonrasında eski defterleri karıştırıp yıllar öncesine ait fotoğraflarını buldu ve altına da şu önemli satırları yazdı:

“Merhaba, fotoğraflarımın altına nadiren ciddi bir şeyler yazıyorum ama bu akşam içimden geldi, ciddiyetle bir kaç şey söyleyeceğim. Bunlar telefonumda bulabildiğim en eski fotoğraflarım. 10 sene öncesi. Evrim/devrim haberlerine cevaben şunu söylemek isterim. Genç, sağlıklı, işini layıkıyla yapan bir kadın olarak kendimi her halimle güzel buluyorum. Şişmanken, zayıfken, makyajlı ve makyajsız, sabah şişliği ile ya da ağlamaktan gözlerim kızarmışken hiç fark etmiyor. Bugüne kadar çok güzel ya da çok çirkin görünmem gereken sayısız rol oynadım.

Yeri geldi o kadar güzel çirkinleştim ki beni bunun için ödüllendirdiler bile. Hem de defalarca.
Elbette bu yaptığınız haberlerin okunması için ilginç hale getirmeniz gerekiyor ve benim buna zerre kadar itirazım yok. Sadece yaşayan, nefes alan, bazen hastalanan, bazen yorgun düşen ama ne olursa olsun mücadele eden başarılı bir kadın olarak kendimi her halimle kabul edip sevdiğimi açıklamak istiyorum ve bu tavrın bana temas eden bütün kadınlara sirayet etmesini diliyorum. Hiçbir şeyin size kendinizi “daha az” hissettirmesine izin vermeyin. Siz her şeyin fazlasısınız.”