Yönetime seçilen arkadaşları tebrik ederek konuşmasına başlayan Büyük Birlik Partisi (BBP) Kahramanmaraş İl Başkanı Bilal Odunkıran, 23 Eylül Pazartesi günü yapılan İl Kongrenin ülkemize şehrimize ve camiamıza hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.

BBP İl Başkanı Odunkıran, Büyük Birlik Partisi rahmetli şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun takipçisi olduğu idam yasa teklifini meclise dün Genel Başkanı Mustafa Destici tarafından 2 milyon dan fazla imza ile verildiğini ifade ederek, "Bu dosyada yine Kahramanmaraşlılarında imzası var geçmiş dönemlerde benimde il başkanlığı yaptığım ve ondan önceki dönemlerdede imza kampanyası ile Kahramanmaraşlılarında tuzu vardır. Bu idam tasarısında bebek katilleri ile tecavüz ve sonrası cinayet mahkumlarına idam istenilmektedir. Siyasilerin bu idam yasasına destek vermeleri basın ve halkın önünde şovmudur yoksa hakikaten istenilmektemidir bakacağız göreceğiz." açıklamasında bulundu.

Odun kıran konuşmasına şöyle devam etti:
"Yerel seçim var gündemde ittifak var ama bizler Kahramanmaraş teşkilatları olarak sıkı bir şekilde ittifak olmayacakmış gibi çalışmalarımıza devam edeceğiz."