Antalya'da geçtiğimiz cuma gecesinden beri kendisinden haber alınamayan ve kayıp ihbarı yapılan 22 yaşındaki Hakan Asilkan'ın cansız bedeni bulundu. Asilkan’ın cansız bedeninin bulunduğu haberini duyan akrabaları ve arkadaşları olay yerine akın etti. Hakan Asilkan’ın anne, baba ve iş ortağı, Hakan’ı bulabilmek umuduyla televizyon programına katılmak üzere otobüsle yolculuk yaparken acı haberi aldı.

Antalya Manavgat'ta geçtiğimiz cuma gecesinden beri kendisinden haber alınamayan 22 yaşındaki Hakan Asilkan’ın cansız bedeni bulundu. Olay yoldan geçen 2 kişinin kuru otlar arasında ışığı yanan bir motosiklet görmesi sonucu ortaya çıkarken Asilkan’ın cansız bedeninin bulunduğu haberini duyan akrabaları ve arkadaşları olay yerine akın etti.

1-310

Hakan Asilkan

İKİ KİŞİNİN DİKKATİ OLAYI ORTAYA ÇIKARDI

Ululan mevkiinde yoldan geçmekte olan 2 kişi, yol kenarındaki çalılıklar arasında lambası yanan bir motosiklet görüp durdu. Yaklaşıp motosiklete bakan iki kişi motosikletin yakınında yerde yatmakta olan bir kişiyi görünce 112 Acil çağrı Merkezi'ni aradı. İhbar üzerine olay yerine 112 sağlık ekibi, Jandarma ve polis ekipleri sevk edilirken, sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde yerde yatan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Yapılan incelemede, yerde cansız yatan kişinin cuma geçesinden beri kayıp olan ve her yerde aranan Sanayi Sitesinde boyacılık yapmakta olan, Hocalı Mahallesinden Hakan Asilkan olduğu belirlendi. Hakan Asiykan’ın cansız bedeni, Jandarma Olay Yeri İnceleme ekibi, Cumhuriyet Savcısı ve Adli Tabibin incelemelerinin ardından ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

1-309

AKIN ETTİLER

Hakan Asilkan’ın cansız bedeninin bulunduğu haberini duyan akrabaları ve arkadaşları olay yerine akın etti. Yolun karşısından olay yerine geçmek isteyenler yüzünden D-400 karayolunda trafik zaman zaman aksadı. Jandarma ekipleri herhangi bir kazaya sebebiyet verilmemesi için sürekli vatandaşları uyardı. Kalabalık içerisinde bazı akrabaların ağıt yaktıkları gözlendi.

ANNESİ VE BABASI ACI HABERİ YOLDAYKEN ALDI

Hakan Asilkan’ın anne, baba ve iş ortağı, Hakan’ı bulabilmek umuduyla televizyon programına katılmak üzere otobüsle yolculuk yaparken acı haberi aldı. Haberi alan anne ve babanın yolda inerek Manavgat’a geri dönmek üzere yola çıktıkları bildirildi.

Daha önce böylesini görmediniz! 1 milyon 17 bin lirayı katırla taşıdı Daha önce böylesini görmediniz! 1 milyon 17 bin lirayı katırla taşıdı

3-892-178

(Kaynak: İHA)