İbo Show 2.Bölüm FULL İzle (Tek Parça - Son Bölüm)

Star’da yayınlanmaya başlayan İbo Show, ikinci bölümüyle seyirci karşısına çıktı. 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan İbo Show'un cumartesi günü yayınlananan yeni bölümde sürpriz konuklarla ekrana geldi.

Tam 9 yıl boyunca televizyon ekranlarından uzakta kalan usta sanatçı İbrahim Tatlıses, seyircisiyle yeniden bulaşmak için geri sayıma başladı. Bir dönemin en çok izlenen eğlence programlarından İbo Show, sürpriz konuklar eşliğinde yayın hayatına kaldığı yerden giriş yaptı.

14 Kasım Cumartesi tarihinde televizyon ekranlarına 1.bölümüyle bomba gibi dönüş yaparak keyifli ve eğlenceli dakikalara sahne olan İbo Show'un konukları Kutsi, Deniz Seki, Aydemir Akbaş, Şafak Sezer ve Sibel Can olarak belirlenmişti. 21 Kasım Cumartesi akşamı 2.bölümüyle aynı beğeni ve ilgiyi üzerine çekmeyi hedefleyen İbo Show'un yeni konukları; Hülya Avşar, Demet Akbağ, Olgun Şimşek ve Kubat olarak açıklandı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.