Geçtiğimiz günlerde Anlatma şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Avşar kızı, son olarak yolda karşılaştığı ve kendisine eşlik etmesi için teklif götürdüğü Murat Altan'la çektiği kliple uzun süre gündemde yer aldı. Klibindeki çıplak sahneler hakkında yaptığı açıklamalarla da konuşulan Hülya Avşar, bu kez sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi. Duş sonrası verdiği bir pozu yayınlayan Avşar, en cesur haliyle kamera karşısına geçti.

Şarkıcı, sunucu ve oyuncu Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta yeni şarkısını çıkardı. Klipte Avşar'a, yürüyüş yaparken karşılaştığı ve teklifte bulunduğu bir yazılım şirketinde çalışan Murat Altan eşlik etti. Klibindeki jönü yolda bulan Avşar, konuyla ilgili şunları söyledi: "Sormayın. Epey bir oyuncu aradık; baktım hep yakışıklı hep yakışıklı gelenler. Bana da açıkçası çok yakışıklı cazip gelmiyor. Yakışıklı erkek çok sevmiyorum." demişti.

Demi Rose'un cesur pozları Mısır'ı ayağa kaldırdı Demi Rose'un cesur pozları Mısır'ı ayağa kaldırdı

Ekran görüntüsü 2022-12-17 084436

Klibiyle gündemden düşmeyen Avşar, Hülya Avşar, bu kez sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi. Duş sonrası verdiği bir pozu yayınlayan Avşar, en cesur haliyle kamera karşısına geçti.

Sosyal medyada hızla yayılan poz, kısa sürede sosyal medyada hızla dolaşarak gündem oldu.

Ekran görüntüsü 2022-12-17 084327