HBO'nun ilk bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen House of the Dragon, 2 Ekim Cumartesi günü7. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde usta oyuncuların yer aldığı 7. bölümünde; Birbirinden nefes kesen sahneler yer aldı. Dizinin son bölümünü kaçıran veya yeniden izlemek isteye seyirciler,House of the Dragon 7. bölüm izle şeklindeki araştırmalarına başladı. İşte, HBO ile House of the Dragon 7. Bölüm full izle linki ve fotoğraflı bölüm özeti.

HBO ekranlarının büyük ses getiren dizisi House of the Dragon Cumartesi günü 7. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan House of the Dragon, yeni bölümde de aksiyon ve macera sahneleriyle nefesleri kesti. Başrolünde Paddy Considine, Matt Smith, Emma D'Arcy, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel, Milly Alcock, Emily Carey ve Graham McTavish'in yer aldığı dizinin son bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyen izleyiciler, House of the Dragon 7. Bölüm full izle linki için araştırmalar yapıyor. İşte, HBO ile House of the Dragon 7. Bölüm full kesintisiz tek parça izle linki ve bölüm özeti...

Instagram askıya alınan hesap kurtarma! Instagram hesabım askıya alındı nasıl düzeltebilirim? Instagram askıya alınan hesap kurtarma! Instagram hesabım askıya alındı nasıl düzeltebilirim?

HOUSE OF THE DRAGON 7. BÖLÜM FRAGMANI YOUTUBE

HBO'nun House of the Dragon dizisi takip ediyor. Dizide sadece 4 bölüm kaldı ve ilk sezon 11 bölüm yayınlanacak. Game of Thrones yan ürünü olarak 6 haftadır yayınlanan dizinin yeni fragmanı merak ediliyor. Hikaye 10 yıl önce son bölümde yayınlanırken, 7. bölümde neler olacak merakla bekleniyor.

10 yıl ileriye sıçrayan bir bölümde, Demir Taht'ın gelecekteki savaşı izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Aksiyon, önümüzdeki hafta yayınlanan bölümlerle doruğa ulaşıyor. Pazar akşamı HBO'da yayınlanan dizinin fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. 1 dakikalık fragmanda nefes kesen olaylar izleyenler tarafından 'muhteşem' yorumları yapıldı.

house-of-the-dragons-953667

HOUSE OF THE DRAGON 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizi 6 bölüm olarak ekrana gelirken bazı büyük rollerim de ekranda. Zaman atlamalı dizinin gelişimi de yakından izlendi, Emma D'Arcy, Millie Alcock'un yerini alırken, Reynira Targaryen ve Olivia Cooke, Alycent Hightower rolünü Emily Carey'den devraldı.

Ölümün başlangıcında yer aldığı gibi 7. bölümde de dizi Velarion atalarının evi olan Driftmark’ta geçecek. Velaryonlar, Daemon, Rhaenyra ve Kral Viserys Targaryen ile birlikte ölen genç Laena Velaryon’un yasını tutukları ekrana yansıyor.Westeros’unSoylu aileleri de cenaze töreninde yer alırken herkesin aynı fikirde olmadığı ortaya çıkar. Damon ve Rainier’ın yakınlaşması ekranlara yansırken etkileşimlerde izleyiciyi meraklandırıyor. Fragmanın sonunda yer alan evlilik töreni ise heyecanı zirveye taşıdı. Rainier ve Alycent’in çocukları kavgaya tutuşurken bölümde gerilimde had safada olacak.

Bu diziyi Türkiye'de hiç bir platform dizinin yayın haklarını satın almadığı için ülkemizde izlemeniz mümkün değil.