Vatandaşa hizmet ettiği iddia edilen AK Parti'li Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün seçim öncesinde diline doladığı 'belediyeciliğin kitabını ben yazdım' sözü elinde patladı. Güngör'ün bazı kitaplarının kendisinin yazmadığı ortaya çıktı.

2019 yılından itibaren KMBB'nin başında olan AK Parti'li Hayrettin Güngör, elle tutulur bir proje yapamazken bir önceki belediye başkanlarının tıkır tıkır işleyen sistemini de bozdu. Şehirdeki toplu taşımalar adeta oyuncak gibi bozulurken Kahramanmaraşlı vatandaşlar her gün yeni bir sıkıntıyla karşılaşıyor.

Seçim döneminde 'belediyeciliğin kitabını yazdım' cümlesini ağzından düşürmeyen Güngör, vatandaşın sıkıntılarını görmezden gelip sadece 'sözde hizmet'in PR'ı yaparak şov yapmaya devam ediyor.

Sistem hiçbir türlü çalışmazken Güngör sadece röportajlar vererek hala olmayacak vaatlerde bulunuyor.

KİTABI BİLE KENDİSİ YAZMAMIŞ
Kanal Maraş ekibi olarak Hayrettin Güngör'ün daha önce yazdığı kitaplarn yazarlar bilgisine ulaştık ancak bazı kitapları kendisinin bile yazmadığı ortaya çıktı.

Meteoroloji paylaştı! Kahramanmaraş dahil birçok il için kuvvetli sağanak uyarısı! Meteoroloji paylaştı! Kahramanmaraş dahil birçok il için kuvvetli sağanak uyarısı!

BERABER YAZMIŞLAR
CHP'li Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu ile ilgili birlikte yazdıkları görüldü.

Nadir Kitap isimli internet sitesinde, 9 kitap bulunuyor ve gözle görülür olarak Baki Kerimoğlu ile birlikte yazdığı kitap sayısı 4 olarak belirtiliyor. Kamuoyunda ise göz boyamak için önce kitap yazdığı daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olduğu düşünülüyor.