Kahramanmaraş'ta bir vatandaş sosyal medyada yayınladığı video ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e ''Ya bizim Hayrettin Güngör denen beyefendi, Ağcalıyı Adana yoluna bağlamış, Döngele'de köprünün bilmem nesini atmış onun reklamını yapıyor.'' diyerek tepki gösterdi.

Kahramanmaraş'taki lakabı ''Katil'', tek ısırığı bile adamı tabuta yolluyor! Kahramanmaraş'taki lakabı ''Katil'', tek ısırığı bile adamı tabuta yolluyor!

BU ELEŞTİRİYİ BİZ YAPMIYORUZ VATANDAŞ YAPIYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e vatandaşlardan tepki üzerine tepki geliyor. Hayrettin Güngör'e sosyal medyadan tepki gösteren bir vatandaş çektiği videoyu yayınladı. 2 yıl önce başlattılan Arsan Kavşağı projesinin hâlâ bitirilmemiş olmasına tepki göstererek, Seçim döneminde verdiği birçok sözü yerine getirmeyen Güngör'ün, sözlerini yerine getirmesini beklediğini söyledi. 

Arsan Kavşağı yolunda ilerlerken arabasını durdurarak çektiği video ile Hayrettin Güngör'ü eleştiren bir vatandaş, şunları söyledi:

''MEMLEKETİ MAHVETTİ''
''Ya ben şunu anlamadım bu hayatta. Türkiye'deki belediyelerin hepsi, 'metro yaptık, alt yapıyı şöyle yaptık, tramvay yaptık' diye reklamını yapıyorlar, harika. Ya bizim Hayrettin Güngör denen beyefendi, Ağcalıyı Adana yoluna bağlamış, Döngele'de köprünün bilmem nesini atmış onun reklamını yapıyor. Böyle belediyecilik olur mu? Bu memleket Türkiye'nin en gelişmiş köyü olmak zorunda mı bu adamlar yüzünden. Çalışan bir tane adam vardı Fatih Erkoç. Adam memleketi tam toparladı, adamı mahvetti. Adamın yapacağı yerleri de mahvetti, ayıp.'' diyerek Hayrettin Güngör'ü sert bir şekilde eleştirdi.