Zeynep Şenpınar cinayetinde flaş gelişme! Defalarca mahkemelik olmuş

Muğla'da, boksör erkek arkadaşı tarafından öldürülen Kahramanmaraşlı genç kız Zeynep Şenpınar'ın katili daha önce sürekli şiddet suçundan 3 kez mahkemelik olduğu ortaya çıktı.

Zeynep Şenpınar cinayetinde flaş gelişme! Defalarca mahkemelik olmuş

Muğla ilinden gelen ve tüm ülkeyi derinden sarsan KahramanmaraşZeynep Şenpınar cinayeti olayında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Selim Ahmet Kemaloğlu'nun acımasızca bıçaklayarak canına kıydığı Zeynep Şenpınar'ın katiline ilişkin tüm suçlara ulaşlıldı.

Sabah Özel İstihbarat Bölümü'nün ulaştığı belgelere göre 26 yaşındaki Selim Ahmet Kemaloğlu 2017 yılında dershaneye gittiği sırada kendisinden bir yaş küçük Metin Çınar ile Merve isimli sevgilisine dikkatli baktığı iddiasıyla tartışmaya girmiş. Çınar'ı dershane içerisinde yumruklayan ve yaralayan Kemaloğlu, şikayet üzerine adliyelik olmuş. Hakkında soruşturma başlatılmış ve Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tqrafından iddianame düzenlenmiş.

Muğla 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'Kasten yaralama' suçundan yargılanmış.

Aldığı ceza 5 yıl içinde aynı suçu işlememk kaydı ile ertelenen Katil boksör yine rahat durmamış. Bu kez yine kasten yaralama suçundan başka bir olaya karışan şüpheli bu kez Muğla 4. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmış. Buradan ceza alınca da 2017 yılında ertelenen dosyası raftan indirrilerek uygulamaya konmuş.

Yine Selim Ahmet Kemaloğlu, 2018 yılında Sergen sever isimli gence hakaret ettiği, yaraladığınve tehdit ettiği gerekçesiyle kardeşi Mehmet ile sanık olmuş. İki kardeş Muğla 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanmışlar. Sergen Sever şikayetinden nedendir bilinmez vazgeçince bu dava düşmüş. Sergen Sever'in tehditle mi yoksa gönül rızası ile mi davadan vazgeçtiği bilinmiyor.

(Kaynak: Hayrettin Şaşmaz/SABAH)

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2020, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.