Zamlara isyan eden vatandaş mikrofunu kapıp sokağa indi

AK Parti hükümeti, iğneden ipliğe tüm alanlarda zam yapmaya devam ederken, Ağrı’da bir vatandaş, şehrin merkezinde mikrofonu eline alıp zamlara tepki gösterdi.

Ağrı’da bir vatandaş, şehrin merkezinde mikrofonu eline alıp zamlara isyan etti: “Zam üstüne zam geliyor. Sesimizi duyun artık. Bu devlet nerede? Her gün zam.”

Zabıta, zamlara tepki gösteren vatandaşı engellemek istedi ancak diğer vatandaşlar buna tepki gösteri: “Müdahale etme. Adam doğru söylüyor.”

Zamlara isyan eden vatandaş şunları söyledi: “Üç gün önce 9 liraya aldığım leblebi şimdi 16 lira olmuş. Bir sakız 25 kuruştu 3 lira olmuş. Böyle şey olmaz. Bu devlet nerede? Her gün zam.”

Zabıta kendisini engellemeye çalışınca vatandaş şöyle tepki verdi: “Her gün zam, her gün zam! Ne yapacağız? Kapatmayacağım. Konuşacağım. Konuşmayım da ne yapayım? Kime derdimi anlatacağım?”

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2021, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hak
Hak - 3 hafta Önce

80 milyonun dile getirmeye çalışıpta getirmediğini haykırış. Gelişmiş ülkelerde HÜKÜMETLER kafasına göre zam yapsa Fransa gibi sokaklar caddeler kapatılır.

Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Zabıtaya bak hele sen ne ayaksında müdahale etmeye çalışıyorsun git görevini yap senin yapamadığın görev için konuşuyor adam koç gibi helal olsun

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.