Yediemin otoparkında bulunan araçları sattılar!

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, yediemin otoparkında bulunan araçların şasi numaralarını değiştirerek sattıkları iddiasıyla aralarında icra müdürleri ve polis memurlarının da bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.

Yediemin otoparkında bulunan araçları sattılar!
banner150

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Gebze Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, yediemin otoparkında bulunan araçların şasi numaralarının değiştirilerek satıldığı ihbarı üzerine soruşturma başlattı. Polisin düzenlediği operasyonla, Gebze Adliyesi'nde icra müdürlerinden S.U. ve Y.D., mübaşir M.S., polis memuru M.K., emekli polis M.Ç., eski polis memuru İ.K., çeşitli suçlardan hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.A., ihale memuru B.H., araçların plaka ve şasi numaralarının değiştirilmesi işini yapan E.A. ve ismi öğrenilemeyen 1 kişi  gözaltına alındı.

10 kişinin yediemin otoparklarında icralık araçların plaka ve şasi numaralarını değiştirip, daha sonra da ihale ile sattıkları iddia edilirken, soruşturmanın devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.