Your SEO optimized title page contents

Yaralı kadını hastaneye bırakıp böyle kaçtılar

Bursa’da sağ bacağından tabancayla vurulan 26 yaşındaki Dilek Bozal, kimliği belirsiz 2 kişi tarafından arabayla getirildiği hastanede terk edildi. Aşırı kan kaybeden Dilek Bozal doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Yaralı kadını hastaneye bırakıp böyle kaçtılar

BACAĞINDAN VURULAN KADIN HAYATINI KAYBETTİ

Merkez Yıldırım ilçesi’nde özel bir hastaneye saat 02.00 sıralarında kırmızı bir otomobille gelen kimliği belirsiz 2 kişi sağ bacağından tabancayla vurulmuş aşırı kan kaybeden 26 yaşındaki Dilek Bozal’ı getirdi. 

Acil Servis’te doktorların tüm müdahalelerine rağmen Dilek Bozal kurtarılamadı. Görevliler, kadını getiren 2 kişiye öldüğünü söyledi. Bu kişiler kısa süre sonra geldikleri otomobile binerek kaçtı. Olayın polise bildirilmesi üzerine yapılan araştırmada Dilek Bozal’ı hastaneye getiren kişilerin belirlenmesi için hastane ve çevresindeki Mobese ve güvenlik kameraları incelemeye alındı. 

Dilek Bozal’ın öldüğünü öğrenen 3 aydan bu yana ayrı yaşadığı eşi ve ailesi  hastaneye gelerek gözyaşlarına boğuldu.. Dilek Bozal’ın cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morguna götürüldü. Cumhuriyet Savcısı, polisle birlikte soruşturmayı sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 14:06
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.