Yangına hızlı müdahale

İtfaiye Dairesi Başkanlığı Ekipleri, Onikişubat İlçe Fatmalı Mahallesi'ndeki yangına 24 dakikada müdahale etti ve ciddi bir hasarı önledi.

Yangına hızlı müdahale

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Ekipleri, Onikişubat İlçe Fatmalı Mahallesi'ndeki yangına 24 dakikada müdahale etti ve ciddi bir hasarı önledi.

 

 

Kahramanmaraş İl Merkezine 35 kilometre uzaklıktaki Onikişubat İlçesi Fatmalı Mahallesi’nde çıkan yangına İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri 24 dakika içinde ulaşarak, etkili ve hızlı müdahale ile yangının çevreye yayılmasını ve ciddi bir hasarı engelledi. Fatmalı Mahallesi’nde Mehmet Culhaoğlu’na ait tek katlı betonarme evde, buzdolabında elektrik sisteminde kısa devre sonucu meydan gelen yangına, Merkez İtfaiye Grubu 24 dakika içinde olay yerine ulaşarak müdahaleye başladı. 2 arazöz ve 7 itfaiye eri ile müdahale eden itfaiye grubu, mutfaktan yükselen alevlerin terasta bulunan odunluğa sıçramasına fırsat vermeden 15 dakika içinde yangını söndürdü. Yangında sadece mutfak bölümünde bulunan eşyalar zarar gördü.

 

Olay yerine giderek incelemelerde bulunan İtfaiye Daire Başkanı Cahit Küçükönder yaptığı açıklamada; Büyükşehir Belediye Başkanlığının destekleriyle il genelinde 26 gruba yayılan itfaiyenin, yangına müdahale hızının ve etkisinin maksimum düzeye çıktığını belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.