Vücut geliştirme ve fitneesta büyük başarı

Kahramanmaraş'lı sporculardan usta Erkeklerde 40-49 yaş/ +90 KG Vücut geliştirmede Mesut Fıstık Türkiye Şampiyonu olurken, Usta Bayanlar açık kategoride ise Müjgan Paçacı fitnees'ta 5. olarak tamamladılar.

Vücut geliştirme ve fitneesta büyük başarı
banner150

 

Vücut Geliştirme ve Fitnees Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan Vücut geliştirme ve Fitness Türkiye Şampiyonası tamamlandı.

 

02-05 Nisan 20015 Tarihlerinde Antalya' da düzenlenen Yarışmalara Fitnees Branşında İlimizi ilk defa bir bayan sporcumuz Müjgan Pacaçı temsil etti.Vücut geliştirmede ise Mesut Fıstık katıldı.

 

Usta Erkeklerde 40-49 yaş/ +90 KG Vücut geliştirmede Mesut Fıstık Türkiye Şampiyonu olurken, Usta Bayanlar açık kategoride ise Müjgan Paçacı fitnees'ta 5. olarak tamamladılar.

Şampiyon Sporcularımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI' YI makamında ziyaret ettiler.Ziyarette İl Müdürümüz Şunları Söyledi; ''Bir ilk olarak bayan Fitnees Dalında mücadele eden Müjgan hanımı ve Vücut Geliştirme Dalında Türkiye Şampiyonu olan Mesut Hocamızı Tebrik ediyorum.İleriki yıllarda yeni yetişen bu Spora gönül veren Gençlere iyi birer örnek olacaksınız.Bizlerde şahsım ve kurumum adına her zaman sizlerin yanında olacağız''.dedi.  

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2015, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.