Vali'den Rektör'e ziyaret!

Vali Mustafa Hakan Güvençer, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi makamında ziyaret ederek "hayırlı olsun" temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Vali'den Rektör'e ziyaret!
banner150

 

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’den Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’ ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

Vali Mustafa Hakan Güvençer, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi makamında ziyaret ederek "hayırlı olsun" temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Karşılıklı iyi niyet dileklerinin dile getirildiği ziyarette, KSÜ ile ilgili bilgiler alan Vali Güvençer, KSÜ’nün bilimsel ve akademik projelerde yükselen bir ivme yakaladığını belirterek bu çalışmaların, Kahramanmaraş’ın geleceğine ışık tutan önemli adımlar olduğunu kaydederek Rektör Deveci’ye yeni görevinde başarılar diledi.

 

 

Vali Mustafa Hakan Güvençer’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Deveci ise, bölgesel kalkınmada Ünivesitelerin rolüne dikkat çekerek, Kahramanmaraş’ın sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunacak bir Üniversite olma hedefi doğrultusunda gayret edeceklerini vurguladı.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2015, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.