Ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu doğruladı! Yeni bir televizyon kanalı kuruluyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendi medyasını kuracağı iddia edilmişti. Kurulacak yeni televizyonun başına geçeceği iddia edilen ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu, yaptığı açıklama ile İmamoğlu’nun böyle bir girişimi olmadığını söylerken bir iş adamından bu yönde bir teklif aldığını belirtti.

Ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu doğruladı! Yeni bir televizyon kanalı kuruluyor
banner150

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kendi medyasını kuracağı iddia edilmişti. Medyatava’nın haberine göre, bir TV kanalı kurmak için harekete geçen Ekrem İmamoğlu'nun Digiturk platformunda bile yer almayı hedeflediği söylenmiş, televizyonun başına ise ünlü televizyoncu Nuri Çolakoğlu’nu getireceği söylenmişti.

BİR İŞ ADAMINDAN TEKLİF ALDIM
Nuri Çolakoğlu ise iddialar üzerine şu açıklamayı yapmıştı:

"Bugün MedyaTava’da yer alan bir haberde adım geçmektedir. Adımla ilgili olarak söylenen güzel sözlere teşekkür etmekle birlikte sözü edilen TV kanalının, benim bildiğim kadarı ile, İBB Sayın Ekrem İnanoğlu ile bir bilgisi bulunmamaktadır.

Bugünkü medya ortamında tarafsız, her görüşe eşit mesafede duracak bir haber kanalı ihtiyaç olduğu noktasından hareketle tanıdığım bir işadamı bu ihtiyacı karşılamak üzere bir arayış içinde olduğunu belirterek, böyle bir projede danışmanlık görevini üstlenip üstlenmeyeceğimi sordu.

Geçmiş deneyimlerinden hareketle bütün Türk toplumuna hizmet edecek böyle bir kanal konusunda kendileri ile görüşmeler yapmaktayım.Ama başta da belirtildiği gibi bu girişimin Sayın İmamoğlu ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.saygı ve sevgilerimle...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.