banner232

Ümitcan Uygun'un Instagram hesabı hacklendi, iğrenç mesajlar ortaya çıktı

Aleyna Çakır ölümünde baş şüpheli olarak bilinen Ümitcan Uygun'un Instagram hesabının hacklenmesinin ardından kadınlarla olan iğrenç konuşmaları ifşa edildi.

Ümitcan Uygun'un Instagram hesabı hacklendi, iğrenç mesajlar ortaya çıktı

Ankara’nın Keçiören ilçesinde Aleyna Çakır’ın evinde ölü bulunmasının ardından ölümünde sorumlu tutulan Ümitcan Uygun’un, Çakır’a şiddet uyguladığı görüntüler Türkiye gündemine oturmuştu.

Günlerce televizyon programına katılan Aleyna Çakır’ın ailesi, kızlarının ölümünden Ümitcan Uygun’u sorumlu tutarken, Uygun’un annesi Gülay Uygun 17 Eylül akşamında Ankara Keçiören’de dağlık alanda başından silahla vurulmuş olarak bulununca olaylar daha da karmaşık hale gelmişti.

HESABI HACKLENDİ: İĞRENÇ MESAJLARLAR İFŞA EDİLDİ
Ümitcan Uygun, sosyal medya fenomeni Abdullah S.’yi ölümle tehdit etmesinin ardından önceki gün gözaltına alınmış ve adli kontrol şartıyla serberst bırakılmıştı.

Dün gece geç saatlerde ise @dampyofficial isimli instagram kullanıcısı, Ümitcan Uygun’un instagram hesabını (um1tcanuygun.06) hacleyerek mesajlarını ifşa etti.

Kadınlarla olan iğrenç yazışmalar da sosyal medyanın gündemine oturdu.

İşte o mesajlardan bazıları:

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 16:07
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.