Ülkemiz bir kilimin desenleridir

BBP İl Başkanı Hayati Bakdur, Türkiye'yi bir büyük birliğe çağırarak "Tüm meşrepleri ötekileştirmeden ülkemizi bir kilimin desenleri olarak görüyorum" dedi.

Ülkemiz bir kilimin desenleridir

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kahramanmaraş İl Başkanı Hayati Bakdur, Türkiye'yi bir büyük birliğe çağırarak "Tüm meşrepleri ötekileştirmeden ülkemizi bir kilimin desenleri olarak görüyorum" dedi.

 

Geçenlere il kongresini yapan BBP'de il başkanlığına seçilen Mali Müşavir Hayati Bakdur ve yönetim kurulu üyeleri, bu sabah basınla kahvaltıda bir araya geldi. Yeni yönetimini basın mensuplarıyla tanıştıran Bakdur, BBP'nin Türk Milletinin tarihi, milli, kültürel köklerinden beslenen, milli, sivil, İslami bir siyasi hareket olduğunu belirtti.

 

İl Başkanı Hayati Bakdur'un yanısıra İl 2. Başkanı Şaban Uçar, il yönetim kurulu üyeleri Ahmet Üzüm, Mehmet Karahanlı, Mustafa Gelir, Cuma Demir, Yaşar Kutluoğlu, Mehmet Çürük ve Nevkat Oğul, Onikişubat İlçe Başkanı Ali Polat, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Akif Ölmez ve Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ da basınla tanışma toplantısında hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE