TFFden Kahramanmaraşspora red..!

Kahramanmaraşspor'un seyircisiz oynama cezasının ertelenmesi başvuru dilekçesi TFF tarafından reddedildi. Diyarbakır maçı seyircisiz oynanacak.

TFFden Kahramanmaraşspora red..!
banner150

 

Kahramanmaraşspor'un seyircisiz oynama cezasının ertelenmesi başvurusu TFF tarafından reddedildi. Diyarbakır maçı seyircisiz oynanacak.
 

Kahramanmaraş Spor A.Ş.’nin PFDK’nın 09.04.2015 tarih ve E.2014-2015/954, K.2014-2015/1116 sayılı kararına itirazı incelendi. İtirazın süresinde olduğu, gerekli harcın yatırıldığı görüldü. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde;

 

- Yerinde görülmeyen duruşma talebinin reddine;
 

- PFDK’ca, Kahramanmaraş Spor A.Ş.’ye taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı FDT’nin 53/2. maddesi uyarınca 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama ve 6.000.-TL para cezası verilmesinde sübut, hukuki nitelik ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, itirazın reddine, cezanın onanmasına, oybirliği ile Karar verildi

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2015, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.