Tekme tokat küfür kavgası

Alkollü bir şahsın küfür ettiği iddiasıyla çıkan kavgada, tekme ve yumruklar havada uçuştu.Kavga anı ise kameralara saniye saniye yansıdı.

Tekme tokat küfür kavgası
banner150

 

Zonguldak’ta alkollü bir şahsın küfür ettiği iddiasıyla çıkan kavgada, tekme ve yumruklar havada uçuştu.Kavga anı ise kameralara saniye saniye yansıdı.

 

Olay, dün akşam 20.00 sıralarında Terakki Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, alkollü olduğu öğrenilen bir kişi çevrede bulunanlara küfür edince tartışma çıktı. Alkollü şahıs küfür etmeye devam edince bir kişinin yumruk ve tekmeli saldırısına uğradı.

 

Çevrede bulunanlar hemen olaya müdahale ederken, tarafları ayırdı. Alkollü olduğu öğrenilen şahıs çevredekilerin engellemesine rağmen güçlükle sakinleştirildi. Kavganın diğer tarafları ise hemen bölgeden uzaklaştırıldı.

 

Olay yerine gelen Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler alkollü şahsı sakinleşmesi konusunda güçlükle ikna etti. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavga anı ise kameralara saniye saniye yansıdı.

 

A. CÜNEYD HAMZAÇEBİ / ZONGULDAK

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.