Tatlıcıdan baklava çaldılar

Bir tatlı salonuna giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, 1 tepsi baklava ile kola ve dizüstü bilgisayarı çalarak kayıplara karıştı.

Tatlıcıdan baklava çaldılar
banner150

 

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde faaliyet gösteren bir tatlı salonuna giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, 1 tepsi baklava ile kola ve dizüstü bilgisayarı çalarak kayıplara karıştı. 

 

Edinilen bilgiye göre, olay ilçeye bağlı Güneşli Mahallesi’nde bulunan bir tatlıcıda yaşandı. Hırsızlık olayı, 27 yaşındaki M.E.’nin sabah saatlerinde iş yerini açmak istediği sırada ortaya çıktı. İş yerinin kapısının açık olduğunu gören M.E., dükkanını kontrol ettiğinde 1 tepsi baklava, dizüstü bilgisayar ve kolaların yerinde olmadığını gördü.

 

İş yeri sahibinin ihbarı doğrultusunda olay yerine gelen polis ekipleri, geride bıraktıkları delil ve izlerden yola çıkarak hırsız ya da hırsızların kimliğini belirlemek için çalışma başlattı. Olayla ilgili olarak soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.