banner232

Tartışma Zamanı başlıyor

Tvem'de yepyeni bir siyasi tartışma programı, "Tartışma Zamanı" başlıyor...

Tartışma Zamanı başlıyor

 


Seçimler yaklaşırken başta Haber televizyonları olmak üzere diğer kanallar tek, tek tartışma programlarını yayından kaldırırken TVEM yepyeni bir tartışma programı başlatarak “bende varım” diyor.


Tvem'de yepyeni bir siyasi tartışma programı, "Tartışma Zamanı" başlıyor... Firdevs Çavuşoğlu'nun moderatörlüğündeki canlı yayın Tartışma Zamanı'nda, her hafta dört yorumcu haftanın gündemini yorumlayacak. Araştırmacı Gazeteci Özkan Yıldırım daha öncede yılın Gazeteci unvanını almıştı.

 

 

Televizyon habercisi deneyimli programcılar tarafından hazırlanacak olan Tartışma Zamanı'nda her hafta, halkı ilgilendiren, siyasi, ekonomik ve sosyal gündem konuları tartışılacak. Ve Tartışma Zamanı'na konularında uzman her görüşten yorumcular katılacak!

3 Nisan'dan itibaren her cuma tvem'de saatler 23.00’ü gösterdiğinde Tartışma Zamanı başlayacak...  TARTIŞMA ZAMANI’nın 3 Nisan Cuma Akşamı konukları, Gazeteciler Barış Yarkadaş, Mevlüt Yüksel, Murat Erdin ve Savaş Çolak.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 11:12
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.