Süper Loto 25 milyonluk ikramiye kime çıktı?

Süper Loto'da haftanın çekilişi az önce gerçekleştirildi. Büyük bir heyecana sahne olan 25 Ekim Süper Loto çekilişi sonuçları ile ilgili milyonlarca vatandaşımız arayışta. Peki Süper Loto çekilişi sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı ve Süper Loto'da 24,5 milyon liralık ikramiye nereye çıktı?

Süper Loto 25 milyonluk ikramiye kime çıktı?
banner150

Süper Loto'da haftanın çekilişi bu akşam yapıldı. Milyonlarca vatandaşımızın şansını denediği Süper Loto çekilişi 21:15'te gerçekleştirildi. Peki bu hafta Süper Loto çekilişinde 9 haftadır devreden büyük ikramiye hangi şanslı kişiye çıktı?

BÜYÜK İKRAMİYE SAHİBİNİ BULDU...

Süper Loto'da 24,5 milyon liralık ikramiye sahibini buldu. Tam 9 haftadır devreden ve büyük heyecan yaratan Süper Loto'da 24,5 milyonluk ikramiye Balıkesir'den bir vatandaşımıza isabet etti. İşte 25 Ekim Süper Loto sonuçları...

25 EKİM 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI

10, 18, 22, 26, 28, 32

Oyunun Özellikleri
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 23:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.