Stad yoksa, Oyda yok?

Kahramanmaraşspor taraftarları sosyal paylaşım sitelerinde gün geçtikçe seslerini daha gür bir şekilde duyurmaya başladılar.

Stad yoksa, Oyda yok?
banner150

 

Sosyal Medya üzerinden örgütlenen Kahramanmaraşspor taraftarları twitter ve Facebook hesabından “Kahramanmaraş stadını istiyor!” başlığıyla açtıkları sayfa ile seslerini duyurmayı başardılar. Perşembe günü başlatılan Kahramanmaraş stadını istiyor kampanyasına twitter ve Facebook hesabı üzerinden Siyaset, Sanat, Spor, Sinema camiasından birçok ünlüde attıkları twittlerle Kahramanmaraşspor taraftarlarına destek verdiler. 

 

Milletvekilleri de unutulmadı! 

 

Kahramanmaraşspor taraftarları sosyal medya üzerinden sadece Gençlik ve Spor İl müdürü Ali İhsan Kabakçı’ya değil, Kahramanmaraş Milletvekillerine de çağrıda bulundular.

Spor Toto Süper Lig’de 4 büyük takımdan sonra bu sezon en fazla seyirci topladıklarını belirten taraftarlar, Milletvekillerinin bir an önce bu konuya el atmaları gerektiğini söylediler. 

 

Ulusal televizyonlara mesaj yağmuru

 

Ulusal Televizyonlarda yayınlanan spor programlarına da sosyal medya üzerinden twit, mail ve mesaj yağdıran Kahramanmaraşspor taraftarları Kahramanmaraş’ta stad istiyoruz diye seslenirken, özellikle Ulusal Televizyonlarda ki spor programlarına Elazığ, Hatay, Balıkesir taraftarları da mesajlar göndererek Kahramanmaraşspor taraftarlarına destek anlamında seslerini duyurmasına yardımcı oldular.  

 

Açıklama bekleniyor! 

 

Sosyal paylaşım sitelerinde "Kahramanmaraş stadını istiyor" çağrılarında bulunan taraftarlar, stadyum konusunda, genel seçim arifesinde iktidar kanadındaki milletvekilleri ve özellikle Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'dan müjdeli bir açıklama yapmasını merakla beklediklerini belirtiyorlar.

 

Mahir Ünal'ın bu konuda açıklama yapım yapmayacağı beklenirken, açıklama yapılmadığı takdirde Kahramanmaraşspor taraftarlarının  "stat yoksa oyda yok"? sloganlarının sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmaya başlandığı konuşuluyor.

 

Haber: İsa Aslantaş

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.