Spiker Kübra Eken’i darbeden eşinin cezası belli oldu!

Spiker eşi Kübra Eken’i darbederek beyin kanaması geçirmesine neden olduğu gerekçesiyle yargılanan Neptün Bülent Eken, kasten yaralama suçundan 12 ay 15 gün hapis cezası aldı.

Spiker Kübra Eken’i darbeden eşinin cezası belli oldu!

Doğumundan iki gün sonra spiker eşi Kübra Eken’i darp ederek beyin kanaması geçirmesine neden olduğu gerekçesi ile hakkında 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Neptün Bülent Eken’in yargılanması sonuçlandı.

Neptün Bülent Eken, "kasten yaralama" suçundan 12 ay 15 gün hapse çarptırıldı.

İDDİANAMEDEKİ SUÇLAMA: KASTEN YARALAMA

İddianamede, Kübra Eken’in 20 Haziran 2013’te doğum yaptığı belirtilerek, hastaneden taburcu edildikten iki gün sonra şiddetli baş ağrısı, gözünün ve dilinin dönmesi şikâyetiyle eşi tarafından Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldüğü anlatılıyordu. Bu hastanede Kübra Eken’e beyin kanaması teşhisi konularak ameliyat yapıldığı kaydedilen iddianamede, Adli Tıp uzmanının, Kübra Eken’de kulak üstünde bulunan ekimozun bir darp sonucu olabileceği, bu durumun da yaşamsal tehlikeye sebebiyet verdiği yönünde görüş bildirdiği ifade ediliyordu. İddianamede, Neptün Bülent Eken’in, "Kasten yaralama" suçundan 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanması talep ediliyordu.


 

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.