Son dakika! İzmir'de büyük patlama

İzmir'in Gültepe Semtinde bulunan NATO'ya ait yüksek duvarlarla çevrili askeri arazi yakınlarında saat 08:00 'da bir patlama meydana geldi. Patlamada can kaybı yaşanmazken askeri arazinin duvarı Hasar gördü.

Son dakika! İzmir'de büyük patlama
banner150

İzmir'in Gültepe Semtinde NATO'ya ait ve duvarla çevrili askeri arazinin yanında saat 08.00'de bir patlama meydana geldi.
Yapılan araştırmada, patlamanın Konak ilçesi Gültepe semtinde bulunan Toros Mezarlığı ile NATO'ya ait araziyi çevreleyen alanın kesiştiği bölgedeki duvar dibinde meydana geldiği belirlendi.

ASKERİ ARAZİYİ ÇEVRELEYEN DUVAR YIKILDI

Can kaybı ve yaralananın olmadığı patlamada, askeri araziyi çevreleyen duvar yıkıldı, çevrede bulunan binaların camları kırıldı.

GÖRGÜ TANIĞI: ASKERİ ARACIN GEÇİŞİNDEN SONRA PATLAMA OLDU

Korku yaşayan mahalle sakinlerinden İsmet Çakıcı, yaptığı açıklamada, evinin balkonunda olduğu sırada büyük bir gürültü duyduğunu, patlamanın bölgede zaman zaman devriye atan askeri aracın geçişinden hemen sonra meydana geldiğini gördüğünü söyledi.
Mehmet Narper ise patlama nedeniyle evinin tüm camlarının kırıldığını, herhangi bir yaralananın olmadığını ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.