banner232

Sokak röportajında 'kafa keseceğim' diyen Suriyeli adliyede

Bursa'da, internet üzerinden yayın yapan yerel kanalın muhabirine verdiği röportajda, ''Kafa keseceğim" diyen Suriye uyruklu 24 yaşındaki A.A.F., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Sokak röportajında 'kafa keseceğim' diyen Suriyeli adliyede

Merkez Osmangazi ilçesinde, internet üzerinden yayın yapan yerel kanalın muhabirine verdiği röportajda, Suriyeli A.A.F.'nin ''Kafa keseceğim" demesi, tepki toplamıştı. Görüntünün sosyal medyada yayılması ve tepkilerin artması üzerine Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı'nca A.A.F. için yakalama kararı çıkarıldı. Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince Çarşamba Mahallesi'nde yakalanan A.A.F., gözaltına alındı. Suriyeli A.A.F., emniyetteki sorgusunun ardından bugün adliyeye sevk edildi. 

KAYNAK: DHA

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat kayıran
Nihat kayıran - 2 yıl Önce

Bu it insana benzer bir yanı yok ya PKK lı yada IŞİD örgütünden devamlı kafa keseceğim diyor ya aklımıza gelen bu boyle kanı bozukların bu vatanda işi yok böylesi huzur bozan lar gonderin bu milletimize zararı var faydası yok kanı bozuk vatan hayinleri tamamı gitsin

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.