SGK koordinasyon toplantısı

SGK Bölge İlleri Koordinasyon Toplantısı, Kahramanmaraş Sosyal Güvenlik Müdürü İsmail Balakan'ın da katılımı ile yapıldı.

SGK koordinasyon toplantısı
banner150

 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bölge İlleri Koordinasyon Toplantısı, Kahramanmaraş Sosyal Güvenlik Müdürü İsmail Balakan'ın da katılımı ile yapıldı.

 

 

Kahramanmaraş Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü toplantı salonunda Koordinatör İl Müdürü olan Gaziantep İl Müdürü Mehmet Uzun’un başkanlığında 20.03.2015 tarihinde koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantı Kahramanmaraş İl Müdürü İsmail Balakan, Şanlıurfa İl Müdürü İsmail Ünlü, Diyarbakır İl Müdürü Mehmet Delil, Adıyaman İl Müdürü Fuat Tekin ve Kilis İl Müdürü Abdulkadir Akkaş’ın katılımı ile gerçekleşti.

 

Yapılan toplantıda genel değerlendirmelerin yanı sıra kayıt dışı istihdamla mücadele ve denetmenlerin iş ve işlemleri hakkında görüş alışverişinde bulunularak karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerilerinde bulunuldu. İl Müdürü Balakan “Koordinasyon toplantıları uygulamada birliğin sağlanması ve sorunların çözümü için çok önem arz etmektedir. Çok verimli toplantı gerçekleştirdik” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.