“Senin ağzını burnunu kırarım” diyerek tehditler savurdu!

Atatürk Havalimanı’nda taksi durağı kahyası olduğu iddia edilen bir şahıs, iki kadının valizlerini bagaja koymaya çalışan UBER sürücüsüne müdahale etti. Valizleri koydurtmadığı gibi “Senin ağzını burnunu kırarım” diyerek tehditler savuran adam cep telefonu kamerasına kaydedildi.

“Senin ağzını burnunu kırarım” diyerek tehditler savurdu!

Atatürk Havalimanı’nda biri turist iki kadın, uygulamadan UBER aracı çağırdı. O esnada UBER sürücüsünün kadınların valizini bagaja koyduğunu gören ve taksi durağı kahyası olduğu iddia edilen kimliği belirsiz bir kişi, aracın bagajını kapatmaya çalıştı. Sürücünün cep telefonuyla kayıt yaptığını görerek tepki gösteren adam, önce telefonu elinden almaya çalıştı.

Kadın turistin “Sen deli misin? Problem nedir?” sözüne karşılık 'kahya', “Burada değil dışarıda bineceksiniz” diyerek yolcuların araca binmesini engelledi.

“BAYANLAR OLMASA SENİN AĞZINI BURNUNU KIRARDIM”

Bunun üzerine kadın yolcu, polis çağırmak istedi. Ardından geri adam atan kişi, “Yazıklar olsun, şu bayanlar olmasa senin ağzını burnunu kırardım. Kime izletirsen izlet, şerefsizler” diyerek UBER sürücüsünü hem tehdit etti hem de hakaret etti. Tüm bu yaşananlar ise sürücünün cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.